SchoolPress Posts

Wiadomości i aktualizacje

Wyróżnione posty

Wyszukaj SchoolPress

Wymienione od najbardziej aktualnych do najmniej aktualnych.

5 lutego 2023 r.

Branksome Hall Student Advocates dla kobiet w STEM

„Nie chodzi o inteligencję, chodzi o przekonanie, że potrafisz”, mówi Zainab Azim, uczeń klasy 12. w Branksome Hall. Zainab stał się zagorzałym zwolennikiem młodego pokolenia młodych kobiet, które realizują swoje pasje i angażują się w STEM. Zastanawiając się nad niższymi wskaźnikami uczestnictwa kobiet i dziewcząt w tej dziedzinie, zauważa: „To nie dlatego, że kobiety nie są wystarczająco inteligentne, to normy kulturowe, które stworzyliśmy…”
13 grudnia 2019 r.

Szkoła Buxton odwiedza szkołę St. George's w Montrealu

W marcu 1, 2019 grupa studentów 8, Alina Lai, Kacie Chestnut, Mercedes Fitch, Theo King, Jack Schiff, Lila Janski, Tallula Sorst, Moika Carroll Jean-Louisand oraz członek wydziału Adrian St. John z Buxton School w Williamstown, Massachusetts odwiedził St. George's School w Montrealu
11 marca 2019 r.
tęsknię za Edgar's i Miss Cramp's

Zalety szkoły dla samotnych dziewczynek

Patrzę z podziwem, gdy te młode kobiety stają przed swoimi ukochanymi kolegami z klasy, wykonują skecze, uczą wartości Szkoły lub prowadzą dziewczęta w wesołych, domowych piosenkach i tańcach.
11 sierpnia 2017 r.
Kierownik szkoły Armbrae Academy

Armbrae Academy ogłasza nowego dyrektora szkoły

Rada Gubernatorów Akademii Armbrae ogłasza wybór Stephena (Steve) Clarke na nowego (nadchodzącego) dyrektora szkoły. Steve obejmie swoją nową rolę 1 lipca 2019 r.
18 kwietnia 2019 r.

Małe rozmiary klasowe Przygotuj uczniów do sukcesu

Zapytaj naszych uczniów o ich doświadczenia w Rosseau Lake College, a jedną rzeczą, którą z pewnością skomentują, są małe klasy i wielkie możliwości, które w rezultacie przyniosły.
25 kwietnia 2019 r.
zip podszewka studentów YMCA Academy

Wymiana młodzieży Kanada: Pierwszy naród Tobique

Byłem bardzo podekscytowany, gdy Ashley McLellan, dynamiczna młoda nauczycielka, która spędzała ze mną trochę czasu, pomagając mi myśleć o wpływie i nauce, przedstawiła mi materiał Trzecia ścieżka: podejście oparte na relacjach do dobrego samopoczucia i osiągnięć uczniów.
15 września 2019 r.
Uczniowie z dysleksją w szkole z internatem Gow w szkole

Dzień z życia ucznia w szkole z internatem z różnicami w nauce

Kiedy rodziny podejmują decyzję o wysłaniu dziecka do szkoły z internatem, która koncentruje się na ich różnicach w nauce, jedną z najważniejszych rzeczy, które słyszymy, jest „jak będzie ich dzień?”. To dostosowanie dla wszystkich członków rodziny, więc chcieliśmy dać Ci wgląd w to, jak wygląda dzień z życia.
30 sierpnia 2019 r.

Zdobywanie nowych informacji dzięki programowi dziennikarstwa letniego New York Times

Lato między dwoma latami szkolnymi to krytyczny czas, który stanowi okazję do wzbogacenia codziennego życia, niezależnie od tego, czy mądrość płynie z powieści, czy z nową sztuczką, której nauczyłeś swojego psa, lub, w moim przypadku, , z zamiłowania do nauki i inkwizycji uzyskanych z dwutygodniowego letniego programu dziennikarskiego w Nowym Jorku.
30 września 2019 r.

Program podwójnej diagnozy Leczenie zdrowia psychicznego

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko zmaga się z problematycznymi zachowaniami, być może natknąłeś się na informacje o programach podwójnej diagnozy online. Być może zadajesz sobie pytanie: „Co to jest program podwójnej diagnozy?” Nasz program leczenia podwójnej diagnozy ma na celu zapewnienie opieki nad zdrowiem psychicznym oprócz leczenia problematycznych zachowań, które powodują zamieszanie w wielu relacjach rodzinnych.
Listopad 26, 2019

Fresh Year, Fresh Start, How Ridley pomaga uczniom wytyczać własne ścieżki.

Nowy rok szkolny jest tuż za rogiem i wyciąga ręce pełne obietnicy. Nadszedł czas na nowy początek, czas, aby odkryć bogactwo niewykorzystanego potencjału wśród naszej wspaniałej społeczności uczniów. Kto może powiedzieć, jakie nowe przyjaźnie zostaną nawiązane w domach Ridley College, jakie próby odwagi, zaangażowania i współpracy zostaną postawione na naszych boiskach sportowych lub jakie gigantyczne kroki zostaną podjęte na drodze do sukcesu?
30 września 2019 r.

Szkoła św. Jerzego w Montrealu, kolacja Tribute

Jako inicjatywa Komitetu Wykonawczego Absolwentów, to wydarzenie podpisu rozpoznaje osoby w naszej społeczności, które przyjmują ideały św. Jerzego i odzwierciedlają cechy i cechy związane z podstawowymi zasadami naszej szkoły.
1 sierpnia 2017 r.
Szkoła Mabin Schoolpress

Sześć zasad relacji dla zespołów szkolnych

W The Mabin School, naprawdę zaangażowaliśmy się w nasze relacje ze sobą, a także relacje z naszymi uczniami, ich rodzinami i innymi członkami społeczności. Relacje między studentami stanowią dużą część naszego programu nauczania i zawsze tak było.
2 września 2019 r.

Koncert świąteczny Fieldstone olśniewa i zachwyca

Fieldstone uznaje, że wzbogacające wykształcenie muzyczne będzie wspierać sukces naszych uczniów w różnych przedmiotach i pomoże im w wykształceniu kulturowym członków społeczeństwa.
19 stycznia 2020 r.
młoda dziewczyna czyta w bibliotece

Dysleksja demistyfikująca

Te góry, które niosłeś, miałeś tylko wspinać się. -Najwa Zebian Dzieci z trudnościami w nauce ciężko pracują. W rzeczywistości pracują zbyt ciężko. Ich mózgi, zbudowane do uczenia się, pracują nieskończenie ciężej niż mózgi rówieśników bez uczenia się ...
1 października 2019 r.

Wiosenny koncert Akademii Kells Across the Universe, Odkrywanie piosenek Beatlesów

Coroczny wiosenny koncert jest wydarzeniem specjalnym dla Akademii Kells. Łączy naszą społeczność i daje naszym studentom możliwość zaprezentowania swoich talentów muzycznych, dramatycznych i tanecznych dla rodziny i przyjaciół. W tym roku zmieniliśmy tradycję, wprowadzając pełną produkcję muzyczną, dostosowaną wersję filmu Across The Universe, w którym znajduje się wiele legendarnych piosenek The Beatles.
28 maja 2019 r.

Southridge uczestniczy w ZoomFest 2019

Studenci filmowi z Southridge zdobyli wiele nagród, w tym nagrodę za najlepszy projekt dźwiękowy podczas gali ZoomFest Awards, która odbyła się w Mulgrave School w sobotę 30 listopada.
10 grudnia 2019 r.

Edukacja kształtująca usługi edukacyjne

Proces nauczania i uczenia się w szkołach stale ewoluuje w celu lepszego dostosowania do czynników osobistych, zawodowych i środowiskowych. Ponieważ świat staje się coraz bardziej ze sobą powiązany, edukacja musi robić więcej niż skupiać się na tradycyjnych osiągnięciach akademickich.
17 października 2019 r.

Incredible Journey River Valley School

W maju 55 piątki i szóstki z River Valley wyjechały na wycieczkę do Ottawy. Uczyli się o kanadyjskim rządzie. Wszyscy byli podekscytowani tą podróżą, ale byliśmy też trochę zdenerwowani, ponieważ dla wielu z nas był to pierwszy raz poza domem.
Listopad 3, 2018

ACADECAP International School Bone Bridge Challenge

Uczniowie od JK do klasy 2 otrzymali ograniczoną ilość materiałów i zostali poproszeni o zbudowanie mostu tak długo, jak to możliwe, używając tylko tego, co było w torbie materiałów. Inne ograniczenia obejmowały budowę mostu o wysokości co najmniej jednego cala i utrzymywanie desek w poprzek mostu na tyle blisko, aby ani jeden grosz nie spadł.
Listopad 23, 2019

Ukierunkowane na przyszłość uczenie się w sztucznej inteligencji, AWS Educate i WPGA

Głównym założeniem życia w WPGA jest nauka zorientowana na przyszłość. W naszej szkole staramy się przygotować uczniów na przyszłość dzięki autentycznym doświadczeniom edukacyjnym, które w pełni wykorzystują powstające technologie.
12 grudnia 2019 r.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

13 + 1 =

Biuro

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

godziny

MF: 9:00 - 17:00
SS: Po spotkaniu

Zadzwoń Do Nas

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2020 SchoolAdvice Inc. Obsługiwani przez naszych partnerów, Sparrow Digital Inc.

Aleja Wiktorii 376 #200
Westmount, QC Kanada, H3Z 1C3

Polityka prywatności
Informacja o plikach cookie
Zasady i warunki
Zielona odznaka hostingowa