SchoolPress Posts

Wiadomości i aktualizacje

Wyróżnione posty

Wyszukaj SchoolPress

Wymienione od najbardziej aktualnych do najmniej aktualnych.

Styczeń 17, 2022

Program podwójnej diagnozy Leczenie zdrowia psychicznego
Jeśli uważasz, że Twoje dziecko zmaga się z problematycznymi zachowaniami, być może natknąłeś się na informacje o programach podwójnej diagnozy online. Być może zadajesz sobie pytanie: „Co to jest program podwójnej diagnozy?” Nasz program leczenia podwójnej diagnozy ma na celu zapewnienie opieki nad zdrowiem psychicznym oprócz leczenia problematycznych zachowań, które powodują zamieszanie w wielu relacjach rodzinnych.
Listopad 26, 2019
Incredible Journey River Valley School
W maju 55 piątki i szóstki z River Valley wyjechały na wycieczkę do Ottawy. Uczyli się o kanadyjskim rządzie. Wszyscy byli podekscytowani tą podróżą, ale byliśmy też trochę zdenerwowani, ponieważ dla wielu z nas był to pierwszy raz poza domem.
Listopad 3, 2018
elementarne uczenie się w Sacred Heart School of Halifax
To najlepszy dzień każdego dnia
„To najlepszy dzień w życiu!” Te słowa są muzyką dla uszu każdego wychowawcy, który poświęca wiele czasu i wysiłku na przemyślenie i planowanie codziennych sukcesów podopiecznych dzieci. W naszym programie Junior Primary często słyszymy te słowa!
Września 19, 2019
Wydziałowa piątek St. Margaret's School
Co kilka tygodni przedstawiamy członka personelu SMS jako sposób na zaprezentowanie niesamowitych ludzi, z którymi pracujemy w SMS. Bardzo specjalną pozycją w naszej szkole, która odgrywa kluczową rolę w życiu naszych uczniów z internatem, są rodzice domowi.
Listopad 25, 2019
Gimnazjum Akty Życzliwości QMS
Któregoś popołudnia, kiedy wróciłem do mojego biura, zdziwiłem się, widząc małą torebkę z napisem „Z miłością, od elfa”. W torbie z napojami znalazłem trochę rudych trzcin i cukierków. Do karty w kształcie serca dołączono także notatkę z napisem „Lubię cię!”. Na podstawie doniesień świadków ze szkoły najwyraźniej pojawiła się i zniknęła niewielka grupa elfów w czerwonych i zielonych kapeluszach elfów i mundurach SZJ. różnych budynków zrzucających smakołyki i karty. Jeśli pozostali odbiorcy byli do mnie podobni, jestem pewien, że znaleźli torbę z przekąskami i notatkę, która była prawdziwym pick-me-up i przemyślanym gestem o tej pracowitej porze roku.
Grudnia 12, 2019
Branksome Hall Student Advocates dla kobiet w STEM
„Nie chodzi o inteligencję, chodzi o przekonanie, że potrafisz”, mówi Zainab Azim, uczeń klasy 12. w Branksome Hall. Zainab stał się zagorzałym zwolennikiem młodego pokolenia młodych kobiet, które realizują swoje pasje i angażują się w STEM. Zastanawiając się nad niższymi wskaźnikami uczestnictwa kobiet i dziewcząt w tej dziedzinie, zauważa: „To nie dlatego, że kobiety nie są wystarczająco inteligentne, to normy kulturowe, które stworzyliśmy…”
Grudnia 13, 2019
Blog Greenwood School SchoolPress
Rozdział Jacka: Inicjatywa #BeThere
To był niesamowity dzień z naszej inicjatywy #BeThere. Ta inicjatywa naprawdę podkreśliła znaczenie bycia sprzymierzeńcem w stosunku do osób borykających się ze zdrowiem psychicznym oraz osób w społeczności LGBTQ + lub obu tych osób. Badania wykazały, że osoby LGBTQ + mają wyższy poziom wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym ze względu na uprzedzenia społeczne, słowne / fizyczne znęcanie się przez rówieśników, stosowanie warunków obraźliwych i / lub dyskryminację instytucjonalną.
Listopad 20, 2019
Szkoła panny Edgar's & Miss Cramp's - Co się dzieje w ECS
Co roku Medal Młodszego Gubernatora jest przyznawany zasłużonym absolwentom szkół średnich, CEGEP i uniwersytetom w Quebecu. Nagrody wyróżniają młodych mieszkańców Quebecu, którzy wyróżnili się zarówno w swoich studiach akademickich, jak i zajęciach pozalekcyjnych, które wprowadzają pozytywne zmiany w swoich społecznościach.
Kwiecień 15, 2017
sójka za pomocą kostki Rubika w Blue Sky School
Kostka Rubika nauczyła mnie, jak się najlepiej uczyć
Dwa tygodnie temu byłem w środku mojej codziennej dziury w YouTube, oglądając wideo po filmie, dopóki nie odkryłem mężczyzny o imieniu Feliks Zemdegs. Słynny Kostkę Rubika rozwiązał w zaledwie cztery sekundy. Dokładny czas to 4.22 sekundy.
Sierpnia 2, 2019
Ted Spears założyciel IPS
Założyciel IPS, Ted Spear's Education Reimagined: Szkoły, których potrzebują nasze dzieci
Pomysły Speara powstawały przez dziesięciolecia pracy w dziedzinie edukacji. Uzyskał tytuł licencjata edukacji oraz magistra i doktora filozofii edukacji. Nauczał w Północnej Manitobie, w Haida Gwaii i Columbia College, coraz bardziej niecierpliwy z powodu głównego nurtu systemu edukacji. Tak więc w 1995 r. Wraz z kilkoma innymi osobami założył własną szkołę. Spear był szefem IPS z przerwami przed przejściem na emeryturę w 2017 roku.
Września 25, 2019
Ukierunkowane na przyszłość uczenie się w sztucznej inteligencji, AWS Educate i WPGA
Głównym założeniem życia w WPGA jest nauka zorientowana na przyszłość. W naszej szkole staramy się przygotować uczniów na przyszłość dzięki autentycznym doświadczeniom edukacyjnym, które w pełni wykorzystują powstające technologie.
Grudnia 12, 2019
Małe rozmiary klasowe Przygotuj uczniów do sukcesu
Zapytaj naszych uczniów o ich doświadczenia w Rosseau Lake College, a jedną rzeczą, którą z pewnością skomentują, są małe klasy i wielkie możliwości, które w rezultacie przyniosły.
Kwiecień 25, 2019
Edukacja kształtująca usługi edukacyjne
Proces nauczania i uczenia się w szkołach stale ewoluuje w celu lepszego dostosowania do czynników osobistych, zawodowych i środowiskowych. Ponieważ świat staje się coraz bardziej ze sobą powiązany, edukacja musi robić więcej niż skupiać się na tradycyjnych osiągnięciach akademickich.
Październik 17, 2019
HTS bada kreatywność w dramacie klasy 8 i interdyscyplinarnym projekcie zombie klasy 12
W ciągu ostatnich dwóch tygodni zajęcia z dramatu klasy 8 i sztuki mediów klasy 12 były bardzo zaangażowane w bogaty, autentyczny interdyscyplinarny projekt, w ramach którego powstawały i realizowały filmy o zombie.
Grudnia 22, 2019
Southridge uczestniczy w ZoomFest 2019
Studenci filmowi z Southridge zdobyli wiele nagród, w tym nagrodę za najlepszy projekt dźwiękowy podczas gali ZoomFest Awards, która odbyła się w Mulgrave School w sobotę 30 listopada.
Grudnia 10, 2019
Wiosenny koncert Akademii Kells Across the Universe, Odkrywanie piosenek Beatlesów
Coroczny wiosenny koncert jest wydarzeniem specjalnym dla Akademii Kells. Łączy naszą społeczność i daje naszym studentom możliwość zaprezentowania swoich talentów muzycznych, dramatycznych i tanecznych dla rodziny i przyjaciół. W tym roku zmieniliśmy tradycję, wprowadzając pełną produkcję muzyczną, dostosowaną wersję filmu Across The Universe, w którym znajduje się wiele legendarnych piosenek The Beatles.
28 maja 2019
Fresh Year, Fresh Start, How Ridley pomaga uczniom wytyczać własne ścieżki.
Nowy rok szkolny jest tuż za rogiem i wyciąga ręce pełne obietnicy. Nadszedł czas na nowy początek, czas, aby odkryć bogactwo niewykorzystanego potencjału wśród naszej wspaniałej społeczności uczniów. Kto może powiedzieć, jakie nowe przyjaźnie zostaną nawiązane w domach Ridley College, jakie próby odwagi, zaangażowania i współpracy zostaną postawione na naszych boiskach sportowych lub jakie gigantyczne kroki zostaną podjęte na drodze do sukcesu?
Września 30, 2019
Studenci Hudson College na stronach SchoolAdvice SchoolPress
Hudson College Wszystkie szumy o pszczołach
Pszczoły miodne Hudson były bardzo zajęte. Kilka tygodni temu hodowcy pszczół z Alveole przyjechali odebrać ramki miodu z naszego ula. Za kilka tygodni pszczelarze odwiedzą uczniów klas 1 i 2, aby nauczyć ich, jak wydobywać miód z ramek. Nasz miód Hudson będzie wkrótce dostępny w sprzedaży.
Październik 1, 2019
Uczniowie z dysleksją w szkole z internatem Gow w szkole
Dzień z życia ucznia w szkole z internatem z różnicami w nauce
Kiedy rodziny podejmują decyzję o wysłaniu dziecka do szkoły z internatem, która koncentruje się na ich różnicach w nauce, jedną z najważniejszych rzeczy, które słyszymy, jest „jak będzie ich dzień?”. To dostosowanie dla wszystkich członków rodziny, więc chcieliśmy dać Ci wgląd w to, jak wygląda dzień z życia.
Sierpnia 30, 2019
Wzmocnienie pozycji dziewcząt w SMLS
Wzmocnienie pozycji dziewcząt w procesie odkrywania siebie
W 128-letniej historii St. Mildred's-Lightbourn School, jedna złota nić przeszła przez gobelin naszego podejścia do edukacji dziewcząt. Ta szkoła zawsze zachęcała swoich uczniów w kierunku, który przewyższał wówczas oczekiwania wobec kobiet.
Września 24, 2019

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

7 + 2 =

urząd

1001 Lenoir Ave, Suite B-111
Montreal, Quebec H4C 2Z6

godziny

MF: 9:00 - 17:00
SS: Po spotkaniu

Zadzwoń Do Nas

(438)-300-6190
(866)-300-9181

Copyright © 2020 SchoolAdvice Inc. Obsługiwani przez naszych partnerów, Sparrow Digital Inc.

Siedziba: 223-4710 rue St. Ambroise
Montreal, QC Canada, H4C 2C7

Polityka prywatności
Informacja o plikach cookie
Warunki korzystania
Zielona odznaka hostingowa